Bu Çinliler çıldırmış olmalı

  • Ana Sayfa
  • Bu Çinliler çıldırmış olmalı
Bu Çinliler çıldırmış olmalı
Üründen 1 tane almak için bine yakın Çinli bir birini ezerken, firmada çıkan karışıklıklardan dolayı satışlarını durdurma kararı aldı.Abone olAmerikan Apple firması, Çin'de iPhone 4S'in piyasaya çıkışı sırasında çıkan olaylar ve karışıklıklardan sonra güvenlik gerekçesiyle bu ülkede avukat reklam ki mağazalarında iPhone satışını durdurdu.

FOTOĞRAFLAR İÇİNR TIKLAYIN

Apple şirketinden yapılan açıklamada, "Çin'deki mağazalarımızda iPhone 4S'e inanılmaz bir talep mevcut ve tüm stoklar tükenmiş durumda. iPhone sadece internetten ve yetkili satıcılar tarafından satılıyor. Maalesef Pekin Sanlitun'daki mağazamızı kalabalık yüzünden ve müşteriler ile çalışanların güvenliğinin sağlanması için açamadık, iPhone Pekin ve Şangay'daki mağazalarımızda bir süreliğine satılmayacak" denildi.

Pekin'in Sanlitun semtindeki Apple mağazasında bu sabah erken saatlerde iPhone 4S satın almak için yığılan bin kadar kişi soğukta saatlerce bekledikten sonra istedikleri ürüne ulaşamayınca, mağazayı yumurta yağmuruna tuttu, polisin müdahalesi üzerine kalabalık mağazanın bir güvenlik görevlisini tartakladı. Polis iki kişiyi gözaltına aldı.Kategori : DÜNYA