Semih 4 yıl sonra ilk kez gördü

  • Ana Sayfa
  • Semih 4 yıl sonra ilk kez gördü
Semih 4 yıl sonra ilk kez gördü
Süper lig neges kesen bir yarışa sahne oluyor. Fenerbahçeli Futbolcu Semih Şentürk, şampiyonluk yarışını değerlendirdi.Abone ol

Fenerbahçeli Futbolcu Semih Şentürk, 12 senedir Fenerbahçe'de olduğunu ve 4 şampiyonluk yaşadığını vurgulayarak, ''Ancak şampiyonluğu çok özlediğimi söyleyebilirim'' dedi.

Fenerbahçe Radyosu'na açıklamalarda bulunan Semih, üç maçlarının ka sağlık seo ldığını hatırlatarak, ''Kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Şampiyonluk yarışı dişe diş sürüyor. Trabzonspor da bizi takip ediyor, ancak bu saatten sonra şampiyonluktan uzaklaşmak istemiyoruz'' dedi.

Takımdaki arkadaşlık, dostluk ve destek havasının kendilerini çok iyi etkilediğini vurgulayan Semih, ''100. yıldaki şampiyonluktan sonra takımı ilk kez bu kadar kenetlenmiş görüyorum. Hep daha iyi oynamaya çalışıyoruz, birbirimize inanıyoruz, arkadaşlık çok iyi. Bu hafta inşallah sakatlıkları olan arkadaşlarımız da bize katılacaklar. Kendi adıma hata yapmadan bu üç haftayı geçeceğimize inanıyorum'' diye konuştu.

Semih, radyodaki bağlantıda, slow şarkıları sevdiği için genelde bu tür müzikleri dinlediğini aktararak, şunları söyledi:

''Eşimle ortak şarkılarımız da var. Ferhat Göçer'in 'Kızım' şarkısı kızım için. Programı duyunca 'Baba benim için de şarkı çaldırır mısın; dedi ben de 'Kızım' şarkısını onun için istedim. Müzik beni rahatlatıyor. Boş zamanlarımda çok fazla dinlerim. Stres atmak için güzel oluyor. Ancak maça giderken müzik dinlemek yerine sessiz ortamda kendimi dinleyerek hazırlanıyorum.''Kategori : GÜNCEL