Bursaspor'da son timsah

Bursaspor'da son timsah
Bursaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Sebastian Pinto, taraftara başarı sözü verdi.Abone ol

Bursaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Sebastian Pinto, ''Buraya işimi yapmaya, Bursaspor'u başarıya taşıyacak golleri atmaya geldim'' dedi.

Pinto, Bursaspor'un resmi yayın organı olan ' ohio seo 'Bursaspor TV'ye'' verdiği röportajda, şehri çok beğendiğini, biran önce forma giymek için sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Transferinin çabuk gerçekleşmesi nedeniyle Bursa ve Bursaspor ile ilgili fazla bilgi edinemediğini, ancak şampiyonluk sevinci yaşamış büyük bir camiaya geldiğinin bilincinde olduğunu kaydetti.

Bursaspor'da ilk antrenmanına çıktığını ve takım arkadaşlarının kendisiyle yakından ilgilendiğini dile getiren Pinto, ''Çok kısa bir süre oldu, ama Bursa'yı ve yeni takımımı çok sevdim. Türkiye'de de taraftarların Şili'de olduğu gibi ateşli olduğunu biliyorum. Onların desteğiyle takım arkadaşlarımla birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Pinto, ''Gol sayısıyla ilgili bir hedefin var mı?'' sorusuna, ''Öyle bir hedef söyleyemem ama buraya işimi yapmaya Buraspor'u başarıya taşıyacak golleri atmaya geldim'' yanıtını verdi.Kategori : GÜNCEL