Yıldırım, cenazeye katılacak mı?

  • Ana Sayfa
  • Yıldırım, cenazeye katılacak mı?
Yıldırım, cenazeye katılacak mı?
Dün akşam hayatını kaybeden Lefter Küçükandonyadis, Pazar günü toprağa verilecekAbone ol

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, dün akşam hayatını kaybeden Lefter Küçükandonyadis'in Pazar günü toprağa verileceğini açıkladı.

Lefter Küçükandonyadis'in hayatını kaybettiği Amerikan Hastanesi önünde bekleyen basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, Küçükandonyadis'in Pazar günü saat 11.00'de Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yapılacak törenin ardından Büyük Ada'da toprağa verileceğini açıkladı. Ali Koç, Ordinaryüs lakaplı efs south california seo ane oyuncunun bu akşam saat 20.01'de hayata gözlerini yumduğunu dile getirerek, "Sadece Fenerbahçe için değil Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Türk sporu için çok önemli bir isimdi. Kendisi sürekli rahatsızlanarak hastaneye geliyordu. Hep güçlenerek çıkıyordu. Ancak bu kez öyle olmadı. Kendisini saat 20.01'de kaybettik. Bundan sonra bize düşen gören Lefter adını yaşatmaktır" dedi.

SANKİ İÇİNE DOĞDU

Lefter'in başkan Aziz Yıldırım'a mektup göndererek helalleşmesini "Sanki içine doğmuş gibi mektup yazdı. Helalleşti" şeklinde değerlendiren Ali Koç, Başkan Aziz Yıldırım'ın cenaze törenine katılıp katılmayacağına ise şöyle cevap verdi: "Taraftarlar başkanımız Aziz Yıldırım'ın cenaze törenine katılmasını istiyor. Hatta internette de bir kampanya başlatılmış durumda. Keşke gerçekleşebilse. Ama gerçekleşmesi çok zor. Bunun olmasını isteriz. Gerçekleşmesini deneyeceğiz. Talep edeceğiz." Bunun yanında Fenerbahçe Teknik direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçeli eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe yöneticisi Ali Yıldırım, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özaydınlı'da hastaneye gelerek ailesine destek oldu.

CENAZE TÖRENİ PAZAR GÜNÜ

Bu arada Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden de cenaze töreninin Pazar günü yapılacağı açıklandı. Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Camiamızın Değerli Büyüğü Lefter Küçükandonyadis'in cenazesini, 15 Ocak Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'ndan hep birlikte ebediyete uğurlayacağız. Tören ile ilgili detaylar daha sonra ayrıntılı olarak duyurulacak."Kategori : GÜNCEL