Alex, Manisa'da oynayacak mı?

Alex, Manisa'da oynayacak mı?
Konya Torku Şekerspor maçında sakatlanan kaptan Alex, Manisaspor karşısında yok!Abone ol

Dün akşam oynanan Konya Torku Şekerspor maçında sakatlanan kaptan Alex'in sağ diz iç yan bağında kısmi yırtık tespit edildiği bildirildi.

Dünkü maçta sakatlanan kaptan Alex’ new jersey seo in sağ diz iç yan bağında kısmi yırtık tespit edildiği bildirildi. Brezilyalı futbolcunun tedavisine devam edilirken, oyuncu Manisaspor karşısında forma giyemeceği öğrenildi. Öte yandan yine dünkü maçta yüzüne top isabet etmesinin ardından baş dönmesi şikayetiyle Universal Çamlıca Hastanesi’nde beyin tomografisi çekilen Özer Hurmacı’nın ise ciddi bir problemi olmadığı, ayağında ağrıları olan Gökhan Gönül ve sırt ağrısı olan Caner Erkin, sol arka üst adalesinde zorlama tespit edilen Bekir'in ise tedavi oldukları kaydedildi.

Bağırsak enfeksiyonu geçiren Emre Belözoğlu'nun da antrenmana katılmadığı, hafif sakatlıkları bulunan Selçuk Şahin ve Semih Şentürk'ün de özel programla çalıştıkları ifade edildi. Fenerbahçe, yarın saat 12.00'da yapacağı antrenmanla Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdürecekKategori : GÜNCEL