Lefter için başsağlığı mesajı

  • Ana Sayfa
  • Lefter için başsağlığı mesajı
Lefter için başsağlığı mesajı
Federasyonu, Fenerbahçe ve Galatasaray kulübü, hayata veda eden Lefter Küçükandonyadis için başsağlığı mesajı yayınladı.Abone ol

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ve Galatasaray kulübü, hayata veda eden Lefter Küçükandonyadis için başsağlığı mesajı yayınladı.

Yazılı yapılan mesajlar şöyle;
tennessee seo
FENERBAHÇE

105 yıllık Fenerbahçe Spor Kulübü tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ve sembol sporcularından biri olan Değerli Büyüğümüz Lefter Küçükandonyadis'i kaybetmiş bulunuyoruz.

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gören Değerli Büyüğümüz bu akşam saatlerinde hayata gözlerini yummuştur.

Kendisine Allah'tan rahmet, ailesi tüm camiamız ve spor kamuoyuna başsağlığı diliyoruz.

GALATASARAY

Milli Takımımızın ve Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncularından Lefter Küçükandonyadis'in yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Türkiye çok değerli bir spor adamını kaybetmiştir. Lefter Küçükandonyadis ismi Türk sporuna yaptığı katkılarla anılacak ve centilmen duruşu ile her zaman ayrı bir yere sahip olacaktır.

Lefter Küçükandonyadis'e Tanrı'dan rahmet, başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere tüm Türk futbol camiasına başsağlığı diliyoruz.Kategori : GÜNCEL