PKK'da Uludere bayramı yaşanıyor!

  • Ana Sayfa
  • PKK'da Uludere bayramı yaşanıyor!
PKK'da Uludere bayramı yaşanıyor!
35 vatandaşımızın ölümüne sevinen PKK'nın telsiz konuşmaları ortaya çıktıAbone ol

Irak sınırında 35 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine en çok bölücü terör örgütü sevindi. Bu sevinç teröristlerin telsiz konuşmalarına açıkça yansıdı.

Bu sevinç teröristlerin telsiz konuşmalarına açıkça yansıdı. Konuşmalarda sözde örgüt ele başları, teröristlere artık güvenlik güçlerinin operasyon yapmayacağını müjdeliyor.
vermont seo r>ÇOK SEVİNDİLER

35 vatandaşımızın Irak sınırında hayatını kaybetmesi teröristlere umut oldu. Yaşanan olayın ardından tek elden düğmeye basıldığı belliydi. Terör örgütü üst yapılanması ve teröristler meydanlara indi. Terör örgütü ele başları kendilerine yakın medya aracılığı ile halkı sokaklara dökmeye çalıştı.Kafalarının arkasındakini anlamak ise kısa sürmedi. Terör örgütünün sözde Hakkari sorumlusu ANDOK kod adlı terörist ile sözde sorumlu Murat Kod adlı teröristin aralarında geçen telsiz konuşmaları da bunun bir kanıtı.

Andok: Heval Nasılsın

Murat: Nasıl olayım daha iyi hiç olmamıştım.

Andok: Nasıl olaydan arkadaşların moralleri

Murat: 5 Karakol bassak bu kadar etki etmezdi herhalde.

TRTHaber'den alınan bilgiye göre, kan donduran konuşmada teröristler güvenlik güçlerinin artık operasyon yapamayacağını müjdeliyor.

Andok: Asker artık operasyon yapmaz değil mi?

Murat: Kesin dostum kesin hatta bakarsın tamamen durur yaza kadar.

Andok: Şimdi çıkmasınlar ama hazırlık yapsınlar zaten olay rahatlattı bizi. Biliyor musun Murat, vekillerin ağlaması vardı ya bize bütün Uludere'yi kazandırdı

Murat: Ama gülenleri izledin mi

Andok: doğru ama boşver medya üstüne gitmedi iyi oldu.Kategori : GÜNCEL